اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Dug Days

دانلود کارتون Dug Days ، یا همون کارتون روزهای داگ ، سریالیه که سال ۲۰۲۱ منتشر شد و مناسب کودکان بالای شش ساله. این سریال، قسمت‌ های کوتاهی داره و میشه گفت ادامه فیلم "آپ" رو دنبال میکنه.

توی انیمیشن روزهای داگ شخصیت اصلی فیلم آپ، یه خونه ییلاقی خریده و همراه سگش، داگ داره زندگی میکنه. برخلاف کارل که آرومه و سنش هم بیشتره، داگ خیلی انرژی داره. به شدت هم کنجکاوه که اغلب اونو توی دردسر میندازه. 

با اینکه بیشتر دنیای داگ داره توی حیاط خلوت خونه میگذره، اما از نظر اون دنیای بزرگیه. اما آیا علاقه‌ای که به گوش کردن به کارل و پذیرفته شدن توسط اون داره، باعث میشه که از دردسر دور بمونه؟

 

دانلود کارتون Dug Days زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کنجکاوی که شخصیت داگ توی انیمیشن Dug Days داره، باعث میشه کلی چیزای جدید یاد بگیره. مثل دنبال کردن بوی آتیش، که در نهایت میتونه یه محله رو نجات بده.

بچه‌ها با دیدن سریال روزهای داگ یاد میگیرن کمک کردن و به اشتراک گذاشتن، درواقع نوعی مراقبت از بقیه‌ است. یه دوست، چه انسان باشه چه حیوان، میتونه به ما کمک کنه حالمون کمی هم که شده بهتر بشه. 

مراقبت کردن از کسی میتونه نشون دهنده عشق اون فرد باشه. و با فهمیدن وضعیت یه نفر، میتونیم بهتر اونو بشناسیم.

خشونت خاصی توی سریال Dug Days وجود نداره، صرفا شیطنت بین سگ‌ها و سنجاب‌ها رو داریم و سکانس‌ هایی که به شوخی سگی یه جوک در رابطه با مردن سنجاب میگه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون روزهای داگ در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت کارل توی کارتون روزهای داگ به شدت مهربونه و نسبت به حیوون‌ خونگیش خیلی صبوره. با این وجود یه سری محدودیت و قوانین رو براش مشخص کرده که داگ بتونه یه سری اخلاقیات رو رعایت کنه. در یه سری سکانس‌ ها هم راسل رو می‌بینیم که میاد و به کارل سر میزنه.

در کل کارتون Dug Days زیبا، بامزه و شیرینه و طرفداران پیکسار رو قطعا به وجد میاره. بچه‌ها عاشق داگ و ماجراجویی هاش میشن و والدین هم از طنزهای پرجزئیات سریال لذت می‌برن. توی این مجموعه، پیکسار تونسته زیبایی فیلم آپ رو حفظ کنه.

انیمیشن Dug Days مناسب بچه های 6 سال به بالاست. همچنین در کنارش میتونین کارتون Belle and Sebastian رو هم برای فرزندتون پخش کنید.