اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
12
12 سال به بالا

دانلود کارتون Duck Duck Goose 2018

دانلود کارتون Duck Duck Goose 2018 ، که توی فارسی با اسم‌ های کارتون اردک اردک غاز یا کارتون خوب بد غاز شناخته میشه، انیمیشن کمدی خانوادگیه که سال ۲۰۱۸ منتشر و با مدت زمان ۹۱ دقیقه‌ است. 

این فیلم ماجراجویی که مناسب کودکان بالای دوازده ساله، داستان پنگ، یه غاز مجرد بلند پرواز رو دنبال میکنه که زندگی بی‌دغدغه ای داره.

توی انیمیشن اردک اردک غاز ۲۰۱۸ وقتی پنگ در طول مهاجرتش مجروح میشه و از گله‌اش جدا میشه، خودشو مسئول مراقبت از دو جوجه اردک یتیم به اسم های چی و چائو میبینه. 

علیرغم مقاومت اولیه پنگ، اون با اکراه جوجه اردک ها رو زیر پر و بالش می گیره، و راهی سفر میشه تا اونها رو با خانواده‌شون متحد کنه.

 

دانلود کارتون Duck Duck Goose 2018 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در طول مسیر، پنگ توی انیمیشن Duck Duck Goose 2018 با چالش ها و موانع مختلفی روبرو میشه، مثل برخورد با حیوانات درنده و گروهی از غازهای بدجنس. 

همونطور که پنگ برای مراقبت از جوجه اردک ها رشد میکنه، همچنین درس های ارزشمندی در مورد مسئولیت پذیری، دوستی و اهمیت خانواده یاد میگیره.

فیلم اردک اردک غاز ۲۰۱۸ مضامینی مثل غلبه بر تمایلات خودخواهانه و توسعه همدلی و شفقت رو بررسی میکنه. 

صداپیشگان جذاب و معروفی هم توی این کارتون حضور دارن که دیدنش رو هیجان‌ انگیزتر میکنن. این انیمیشن، رنگ‌ های پر جنب و جوش، طراحی شخصیت‌ های رسا، و طنز رو با هم ترکیب کرده تا یه فیلم خانوادگی جذاب رو خلق کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون اردک اردک غاز ۲۰۱۸ در وب سایت دوزبانه شو

خشونت آنچنانی توی فیلم Duck Duck Goose 2018 وجود نداره، اما لحظات زیادی هست که غاز و جوجه اردک ها توی خطر هستن. 

در کل، این فیلم تمجید‌های زیادی بخاطر انیمیشن زیباش و طنزش دریافت کرد. همینطور عموماً مورد استقبال تماشاگرانی قرار گرفت، که دنبال انیمیشنی با کلی ماجراجویی و با شخصیت‌ های بامزه بودن.

انیمیشن خوب بد غاز 2018 مناسب سنین 12 سال به بالاست. لطفا به رده سنی کارتون ها توجه کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم که در کنارش کارتون Alpha and Omega 3: The Great Wolf Games 2014 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.