• فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6

دانلود کارتون Tayo the Little Bus

دانلود کارتون Tayo the Little Bus ، کارتون تایو اتوبوس کوچک یک برنامه آموزشی کودکان است که در کشور کره جنوبی با کمک شهردار شهر سئول او سه هون تولید شد و اولین بار در سال 2010 پخش شد و بدلیل محبوبیت شدیدش 2 سال بعد دوبله انگلیسی آن تهیه و در کشور های مختلفی از جمله آمریکا، کانادا، استرالیا و … منتشر شد. انیمیشن تایو اتوبوس کوچک در فارسی با نام دیگر سانی اتوبوس کوچک نیز شناخته میشود.

انیمیشن Tayo the Little Bus داستان چهار اتوبوس بنام های تایو (اتوبوس 120)، روگی (اتوبوس 1000)، لانی (اتوبوس 02) و گانی (اتوبوس 1339) را روایت میکند که در یک شهر پر از ماشین های انسان نما زندگی میکنند. تایو بسیار کنجکاو بوده و تازه کارش را شروع کرده است. این اتوبوس ها در هر قسمت با مشکلی جدید روبرو میشوند که با کمک همدیگر این مشکلات را حل میکنند. آنها یاد میگیرند که چگونه از تفاوت ها، نقاط قوت و ضعف خود در حل مسائل مختلف بصورت گروهی بهره ببرند و ارزش دوستی‌ها را بفهمند و به یکدیگر احترام بزارن. همچنین تایو به همراه دوستانش سعی میکنند کارها را از سایر ماشین های با تجربه یاد بگیرند.

دانلود کارتون Tayo the Little Bus زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Tayo پس از دوبله انگلیسی، ترکی، آلمانی، روسی و اسپانیایی توانست موفقیت زیادی را کسب کند. دوبله انگلیسی آن که هم اکنون در اختیار شماست میتواند بصورت غیر مستقیم جملات و کلمات محاوره ای زبان انگلیسی را به کودک شما آموزش دهد. در هر قسمت از انیمیشن تایو ، راوی داستان را روایت میکند و سپس شخصیت های داستان با زبانی کاملا رسا به مکالمه با هم می پردازند که بسیاری از کلمات و جملات در طول قسمت ها تکرار میشود و این تکرار کلمات باعث فرا گیری آن کلمات شده و با دیدن موقعیت های استفاده از آنها ، فرزند شما خواهد آموخت که چه زمانی از آنها استفاده کند.

هدف دیگر از ساخت کارتون اتوبوس تایو ، آموزش مهارت های اجتماعی و مدیریت بحران و کار گروهی است. تایو با دوستانش علارغم تفاوت ها و نقاط ضعفشان ، همدیگر را قبول میکنند و به عنوان تیم کار میکنند که این موضوع و همکاری آنها تعامل را به کودکان آموزش میدهد و همچنین می آموزد که چگونه در هنگام برخورد با مشکلات، آرامش خود را حفظ کنند و بصورت گروهی یا تکی مشکل را شناخته و آن را حل کنند. در نهایت کودکان با دیدن گروهی کار کردن شخصیت ها روش های کار گروهی و تعامل با دیگران را می آموزند.

آموزش زبان به کودکان با کارتون Tayo the Little Bus در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Tayo the Little Bus مخصوص کودکان بالای 4 سال تولید شده است پس هنگام تهیه این انیمیشن به این موضوع دقت فرمایید. همچنین توجه داشته باشید که این کارتون را تنها زمانی پخش کنید که کودک شما میخواهد کارتون تماشا کند و اجباری در تماشا نباشد. در ضمن هدف از پخش کارتون تایو یا هر کارتون دیگری را که آموزش زبان انگلیسی به کودکان است ، از فرزند خود مخفی کنید چرا که کلید پرورش کودک دوزبانه این است که فرزند شما نداند که این کارتون ها برای آموزش است. توصیه اکید 2 زبانه شو این است که حتما این موضوعات رعایت شوند و صرفا فرزند شما فکر کند که برای تفریح و سرگرمی دارد این کارتون ها را تماشا میکند.