• فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5

دانلود کارتون Cocomelon

دانلود کارتون Cocomelon ، کارتون کوکوملون ساخت کشور آمریکاست که با کمک شرکت های انگلیسی و آمریکایی از سال 2006 شروع به تولید شده است. کارتون کوکوملون با فناوری نوین سه بعدی تولید شده است که شامل آهنگ های کودکانه بسیار جذاب و شنیدنی است و کودکان را مجذوب خود میکنه بطوری که پس از پخشش پربیننده ترین برنامه آمریکا شد و در جهان دومین کارتون پربیننده است.

کارتون Cocomelon شامل شخصیت های کودک، بزرگسال و حیوانات است که در محیط های جذاب ظاهر میشن و با هم در ارتباط هستند و زندگی میکنند ، مخصوصا آهنگ های جذاب زیادی میخوانند که مورد علاقه کودکان است و همچنین متن آهنگ ها در پایین صفحه نمایش داده میشود. آهنگ های کودکانه انیمیشن Cocomelon بقدری مشهور است که کودکان بصورت صوتی به آهنگ های این کارتون هم گوش میدن.

دانلود کارتون Cocomelon زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان اصلی کارتون Cocomelon در شهری بنام کوکوملون اتفاق میافته که شخصیت اصلی کارتون بیبی جی جی هست و به همراه خانواده خود به ماجراجویی های زیادی میپردازه و گشت و گذار میکنه. در طول این ماجراجویی ها به خوندن آهنگ های زیادی میپردازن که علاوه بر آشنا کردن کودکان با مسائل اجتماعی و پرورشی میتونه بصورت غیر مستقیم زبان انگلیسی رو به فرزند شما آموزش بده.

همچنین داستان کارتون کوکوملون بگونه ای طراحی و نوشته شده که زندگی و اتفاقات کودکان و خردسالان رو به تصویر میکشه. با نمایش دادن اتفاقات و کارهایی که کودکان در طول روز انجام میدن ، هم با مسائل و محیط اطراف خودشون آشنا میشن و این کار باعث رشد استعداد فرزندتون میشه و هم با شنیدن گفت و گو ها و آهنگ های جذاب با لغات و جملات نیز آشنا میشه و بصورت کاملا غیر مستقیم زمان های استفاده از این لغات و جملات انگلیسی رو یاد میگیره.

کارتون Cocomelon مخصوص کودکان 1 سال به بالا تولید شده و مناسب این سن است پس اگر میخواهید به پرورش کودک دو زبانه بپردازین در کنار این نکته ، نکات پایین رو هم حتما رعایت کنین. اول اینکه سعی کنین بیشتر از سه ساعت کودک شما این کارتون ها را تماشا نکنه چرا که تماشای بیشتر از سه ساعت در روز باعث میشه زبان دوم بر زبان مادری کودک ، غالب بشه. همچنین هیچ وقت اجازه ندهید فرزندتان بفهمد هدف از تماشای این کارتون ها آموزش زبان است و هیچ اجباری در تماشای کارتون ها نداشته باشید. فرزندتان هر وقت دلش بخواهد این کارتون ها را تماشا خواهد کرد و پس از گذشت مدتی نتیجه تماشای این کارتون ها را خواهید دید.