• فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6

دانلود کارتون Chu Chu TV

دانلود کارتون Chu Chu TV ، کارتون چو چو تی وی در حقیقت یک شبکه هندی هست که کارش ساخت کارتون های جذاب و موزیکال برای آموزش و سرگرمی بچه هاست و ویدئوهاش تا حالا میلیارها بار دیده شده و بچه ها عاشق کارتون هاش هستن. شبکه کارتون چو چو تی وی بخش های مختلفی داره که به ساخت کارتون های 2 بعدی و 3 بعدی موزیکال با آهنگ های جذاب میپردازن. آهنگ های استفاده شده در چو چو تیوی هم آهنگ های قدیمی و هم مدرن هستن که این یکی از نقاط قوت این سری است.

کارتون Chu Chu TV اولین بار در سال 2013 منتشر شد که با منتشر شدن ویدیو “آهنگ صدا ها با دو کلمه” معروف شد و این ویدیو بیش از 3.2 میلیارد بازدید داشت. که بعدها ویدیو های دیگر Chu Chu TV هم موفق واقع شدن و مورد استقبال کودکان سراسر دنیا قرار گرفتن.

دانلود کارتون Chu Chu TV زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هر ویدیو از کارتون Chu Chu TV بر روی موضوع بخصوصی تمرکز داره و به همین دلیل هم نمیشه گفت این سری شخصیت اصلی داره. هر ویدیو که بصورت موزیکال هستش یک موسیقی دلشنین داره که داخلش لغات و جملات انگلیسی زیادی گفته میشن و با تصویر هم نشون داده میشن. این کار باعث میشه فرزندتون بصورت غیر مستقیم و ناخودآگاه با مفاهیم این لغات و جملات آشنا بشه و شرایط استفاده ازشون رو یاد بگیره ، و در طولانی مدت نتیجه بسیار جالبی رو هم خواهید دید.

سایت 2 زبانه شو اکنون کارتون چو چو تی وی را برای شما قرار داده تا با استفاده از ویدیو ها بتونین کودک دوزبانه پرورش بدین. کارتون های چوچو تیوی کاملا موزیکال هستن که هم شامل آهنگ های بچگونه هستن و هم آهنگ های شاد که مناسب سنین 1 سال به بالا هستن.

کارتون ChuChu TV مخصوص کودکان 1 سال به بالا تولید شده است که در تهیه کارتون این نکته را حتما مد نظر داشته باشین. همچنین نکاتی که همیشه میگیم رو باز یاد آوری میکنیم که سعی کنین مدت زمانی که فرزندتون به تماشای کارتون ها میپردازه بیشتر از 3 ساعت نشه چون زمان مفیدش روزانه بین 2 تا 3 ساعته. فرزندتون با تماشای این کارتون ها با محیط اطرافش آشنا میشه و اینکار باعث میشه پس از تماشای کارتون و در زمان بازی با والدین و دوستانش با محیط بیشتر و بهتر تعامل داشته باشه چه این موضوع باعث رشد استعداد و پرورش مهارت اجتماعیش بشه که با یه تیر 2 نشون زدید و هم تونستین فرزند 2 زبانه پرورش بدین و هم باعث رشد استعدادش شدین.