دانلود کارتون Big Barn Farm

دانلود کارتون Big Barn Farm ، انیمیشن Big Barn Farm یک برنامه انگلیسی است که در انگلستان تولید شده است و داستان 4 حیوان شیطون رو روایت میکنه که در مزرعه ای بزرگ زندگی میکنند. کارتون مزرعه بزرگ مخصوص خردسالان تولید شده است و قصد دارد کودکان را با حیوانات اهلی مزرعه آشنا کند.

داستان کارتون مزرعه بزرگ در یک مزرعه اتفاق میافتد و هر قسمت از این انیمیشن داستانی خاص را به تصویر میکشد. جایی که چهار حیوان گوبو (بز)، دش (الاغ)، دیگر (سگ) و پیگلت (خوک) در آن زندگی می کنند و هر روز به یک ماجراجویی جدیدی می پردازند. هیچ کدام از قسمت های این انیمیشن دنباله یکدیگر نیستند و هر کدام بصورت جداگانه موضوعی خاص را دنبال میکنند.

دانلود کارتون Big Barn Farm زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در طول این کارتون فرزند شما با حیوانات و طرز رفتار آنها آشنا خواهد شد و مفهوم حیوانات را بکلی درک خواهد کرد. با صدای حیوانات آشنا میشود و آنها را بهتر میشناسد. در طول کارتون Big Barn Farm سعی شده است که حس دوستی به کودکان آموزش داده شود و همچنین کودک با محیط اطراف خود بخوبی آشنا شده و مهارت های حل مشکل را یاد بگیرد.

هر قسمت از کارتون مزرعه بزرگ شامل آهنگی کوتاه و بلند است که اگر فرزند شما شروع به خواندن با آن کرد اصلا کاری بکارش نداشته باشید. اگر غلط خواند چیزی نگویید و اگر صحیح هم خواند باز چیزی نگویید. نباید اجازه دهید فرزندتان بفهمد که این کارتون ها برای یادگیری زبان است و تنها باید بداند برای سرگرمی است. خود شما با گذشت زمان شاهد پیشرفت فرزند دلبندتان خواهید بود.